אודות

Trio - יותר שרות יותר אחריות יותר תמיכה

טריו טכנולוגיות ענן – שירותי מחשוב ואירוח בענן

שנות נסיון

החברה מתמחה בפתרונות מחשוב מתקדמים, מבוססי ענן, לעסקים קטנים וגדולים. לחברה 15 שנות ניסיון במחשוב עסקי, והיא מהראשונות לספק שירותי גיבוי און-ליין בארץ. צוות החברה מורכב ממהנדסי רשת מוסמכים (MCSE) ומומחי אבטחת מידע (CCNA), אשר עוברים הכשרות שוטפות בארץ ובחו"ל כדי להמשיך ולעמוד בחוד החנית הטכנולוגית. אנו מאמינים בשירות, מקצועיות, ובאחריות כלפי הלקוח, ולכן מקפידים לספק פתרונות מלאים הכוללים תמיכה ואפיון, ולא רק "שרות מדף".

 

+
סוגי שירותים

אנחנו מודעים לצורך של עסקים בפתרונות מחשוב מתקדמים לאבטחת מידע, גיבוי ואחסון,  כמו גם לעלויות הגבוהות של פתרונות אלה. לכן אנו עובדים כל העת על פיתוח פתרונות ושירותים במודל שכירות חודשית, או כאלה הנותנים פתרון ברמה גבוהה בעלות נמוכה יותר – כגון מבוססי קוד פתוח. בנוסף אנו מציעים פתרונות מובילים בתחום אבטחת מידע, כמו אנטי וירוס מנוהל בענן ו firewall בשכירות חודשית (Sophos). השירותים מסופקים באמצעות שרתים פרטיים המאוחסנים בחוות מרוחקות העומדות בתקן  Tier 3 או Tier 4.

השרתים שלנו הינם בסטנדרט גבוה של תמיכה, ביצועים ואבטחת מידע. הם כוללים דיסקים מסוג SSD, גיבוי ורפליקציה מלאים למספר מיקומים כולל חווה מרוחקת  שמירת היסטוריה חודש אחורה ברמת snapshot. השירותים כולם מסופקים ללקוח הסופי באמצעות משווקים המקבלים מטריה שלמה של פתרונות המאפשרים להם לשפר את השרות ללקוחותיהם.

 

שיתופי פעולה

לאחרונה נחתם הסכם שת"פ עם חברת Zadara המתמחה בשרותי אחסון ברמת enterprise  ועם חברת Veeam  המובילה בפתרונות גיבוי והמשכיות עסקית למרכזי מידע.     כמו כן נחתם גם הסכם שותפות ברמת Gold עם Bitdefender  מיצרניות האנטי וירוס הטובות בעולם. מדובר בפתרון מלא למשווקים עבור לקוחותיהם, הכולל אפיון, תמיכה, התקנה וניהול מלא בענן לכל הלקוחות בפנל ניהול מרכזי אחד .

הצוות המופלא שלנו 

אסף חיון

מנכ"ל ובעלים

מעל 15 שנות ניסיון במחשוב עיסקי,
ניסיון בחברות היי-טק MCSE
ומדריך קורסים בעבר

שלומי נתנאל

מנכ"ל ובעלים

מעל 15 שנות ניסיון במחשוב עיסקי
ותמיכת לקוחות

איתן דוד

מנהל טכנולוגיות ראשי

מומחה אבטחת מידע
CISO, MCSE
ועוד הסמכות רבות נוספות

 

 

הלקוחות שלנו

 

צור קשר

משרדים ראשיים:

העלייה השנייה 43, אזור, ישראל. מיקוד 875446.
טלפון: 03-6168570
פקס: 03-6168571
אימייל: info@trio-cloud.com