שרתים וירטואליים PaaS

שולחנות עבודה וירטואליים המובילים בשוק

שרתים וירטואליים בענן VPS

שרתים וירטואליים
 בענן VPS

שרתים וירטואליים לינוקס או windows לכל מטרה

אירוח אתרי אינטרנט או אפליקציות , שולחנות עבודה ,שרתי קבצים , דואר או סביבות פיתוח חברות רבות בוחרות להעביר שרתים לענן ונהנות מזמינות משופרת , חיסכון בעלויות לאורך זמן, שליטה טובה יותר במידע האירגוני ופתרונות אבטחה טובים יותר.

קל יותר לגבות / לשחזר לשפר ביצועים או לאבטח את המידע בענן לעומת שרתים מקומיים. טריו מספקת VPS מבוססי SSD הכוללים גיבוי וחבילת אבטחת מידע כסטנדרט .

גישת "פתרון מלא"

החברה מאמינה בגישת "פתרון מלא" (אבטחת מידע, גיבוי ותמיכה בסטנדרט הגבוה ביותר) החוסך את הצורך בתמיכה קבועה לשרת.

הגיבוי מבוצע במספר מיקומים, כולל חווה מרוחקת. השירות כולל אחריות מלאה על השרת, בדיקת ביצועים ושחזור מידע לשרת ללא עלות נוספת.

מפרט השירות

שאלות ותשובות

לחברות המעונינות להעביר את השרת שלהם לענן ולחסוך עלויות. תחזוקה, או כאלה הצריכות פתרון גישה מכמה סניפים מרוחקים לאותה סביבית מחשוב. לחברות היי-טק שמעונינות לחסוך בכוח אדם יקר, ולקבל סביבת פיתוח מהירה ואמינה בענן. לבתי תוכנה המעוניינים לספק את התוכנה שלהם כשירות בענן.

השרתים שלנו, התקשורת, רוחב הפס – הכול נבנה על מנת לאפשר ביצועים מקסימליים ללקוח. השרתים מנוטרים על בסיס קבוע. במקרים בהם מזוהה בעיית ביצועים, צוות התמיכה ערוך לתת מענה מיידי בכל מקרה. טריו מאפשרת תקופת ניסיון ללא כל התחייבות, ובמקרה בו הלקוח מעוניין להפסיק את השירות, ניתן לקבל את קבצי המכונה הוירטואלית.

אך אני יודע כמה יעלה השרות?